Portal - Matzoo.pl

Szczegóły

Kto jeszcze nie lubi matematyki ma spore szanse zmienić swoje upodobania. A to dlatego, że http://matzoo.pl prezentuje szereg zadań do rozwiązywania online w atmosferze nauki przez zabawę. Zastosowany w portalu system losowego generowania zadań do rozwiązania i automatycznej odpowiedzi zwrotnej do użytkownika w efektywny sposób skraca czas potrzebny do opanowania zagadnienia.

Takie rozwiązanie jest idealne do powtórek przed sprawdzianami, samodzielnego nadrabiania zaległości, jak również wykorzystania podczas szkolnych zajęć.

Matematyczny portal edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych MATEMATYCZNE ZOO przeszedł gruntowną modernizację. Nowa grafika serwisu jeszcze bardziej zachęca uczniów do zaprzyjaźniania się z matematyką, a intuicyjna nawigacja nie sprawia kłopotu nawet najmłodszym.

Ponad 250 tematów zawiera najważniejsze zagadnienia podstawy programowej z matematyki dla szkoły podstawowej. Pozostawione na stronie opinie odwiedzających (ok. 100 tys. odwiedzin miesięcznie) świadczą, że portal zyskuje sympatię zarówno dzieci, rodziców jak i nauczycieli.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania: http://matzoo.pl

 

Do pobrania logo serwisu: http://matzoo.pl/dla-mediow

Pozdrawiamy,

zespół matzoo.pl

 

   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice
// < jdoc:include type="modules" name="overlay" style="xhtml" />