VIII Szkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek

Szczegóły

W dniu 17 grudnia odbyły się eliminacje do VIII Szkollnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś". Tak jak co roku, Festiwal cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W eliminacjach wzięło udział 85 uczniów z klas 0 - VI. Uczniowie zostali podzieleni na cztery kategorie: soliści klas 0 - III i klas IV - VI oraz duety klas 0 - III i klas IV - VI.

 

Do udziału w konkursie zakwalifikowali się:

  • klasy 0 - III: Marta Jagosz, Kamil Kowalczyk, Helenka Brawańska, Zosia Hryń, Marta Spieszko, Kuba Węgrzyn, Ola Janoska, Weronika Bąk, Andrzej Sobota, Karolina Kieca, Ola Ćmiel, Jaś Banasiak, Ola Roszak, Kajetan Konarzewski, Karolina Kujawa, Marta Kleszcz, Dominika Pawelec, Maja Grabowska, Dominika Żuk, Karolina Sierny, Dominika Matyjaszek, Gosia Dudek, Julia Podyma, Ala Moszyńska, Ala Domka, Agata Piórkowska, Ania Tomaka, Kasia Chłopecka, Zuzia Szuba, Gosia Poloczek, Marysia Trzosińska;
  • klasy IV - VI: Agnieszka Majewska, Gosia Janas, Wiktoria Zawiszewska, Kornel Kotowski, Basia Maszczak, Ola Ociepka, Wiktoria Babiarz, Kinga Brawańska, Magda Wieczorek, Paweł Buczyński, Patryk Pawelec, Tomek Węgrzyn, Adrian Moszyński, Ania Banaszak, Justyna Sobór, Magda Janowicz, Basia Banaszak, Paulina Błaszczok, Ola Bodora, Weronika Leszczyńska, Martyna Kumidaj, Jaś Stańczyk, Staś Stańczyk, Mira Sąsiedzka, Zuzia Ptak, Karolina Janowicz, Agnieszka Koźlik, Angelika Haręża, Monika Brodiuk, Łukasz Ballas, Patryk Pakosz.

Dziękujemy wszystkim za udział w eliminacjach, a wszystkim, którzy zakwalifikowali się do konkursu gratulujemy i życzymy powodzenia. Konkurs odbędzie się 19 stycznia w sali 61. Ogłoszenie wyników i występ laureatów odbędzie się na apelu w dniu 26 stycznia w atrium.

LAUREACI VIII SZKOLNEGO FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK:

1. Soliści klas 0 - III:

  • I miejsce - Jakub Węgrzyn kl. IIb
  • II miejsce - Ola Janoska kl. IIb
  • II miejsce - Karolina Kieca kl. IIIb
  • III miejsce - Ola Ćmiel kl. IIIc
  • wyróżnienia - Helenka Brawańska kl. Ia, Weronika Bąk kl. IIc, Andrzej Sobota kl. IIa

2. Duety klas 0 - III:

  • I miejsce - Agata Piórkowska i Ania Tomaka kl. IIIb
  • II miejsce - Gosia Dudek i Julia Podyma kl. IIc
  • II miejsce - Karolina Sierny i Dominika Matyjaszek kl. IIa
  • III miejsce - Ala Moszyńska i Ala Domka kl. IIc
  • wyróżnienie - Ola Roszak i Kajetan Konarzewski kl. Ia
  • nagroda specjalna - Marta Jagosz i Kamil Kowalczyk kl. 0 Smile

3. Soliści klas IV - VI:

  • I miejsce - Kinga Brawańska kl. Vd
  • I miejsce - Tomasz Węgrzyn kl. VIc
  • II miejsce - Monika Brodiuk kl. Vc
  • II miejsce - Adrian Moszyński kl. VId
  • III miejsce - Paweł Buczyński kl. VIb
  • III miejsce - Patryk Pawelec kl. VIc
  • nagroda specjalna - Magda Wieczorek kl. VIb Smile

4. Duety klas IV - VI:

  • I miejsce - Karolina Janowicz i Agnieszka Koźlik kl. VIc
  • II miejsce - Jaś Stańczyk i Staś Stańczyk kl. Vb
  • III miejsce - Ania Banaszak i Justyna Sobór kl. Va

GRATULUJEMY Smile i zapraszamy do udziału w Festiwalu w przyszłym roku.

Przygotowaniem tegorocznego Festiwalu Kolęd i Pastorałek zajęli się: p. Arleta Szkoda (koordynator), p. Monika Smerkowska, p. Krystyna Haber i p. Krzysztof Kijas oraz p. Diana Janoska (jury).

   

Jarmark Bożonarodzeniowy 2014  

   
© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwice
// < jdoc:include type="modules" name="overlay" style="xhtml" />